dnd, d&d dungeons and dragons
 
Galaktyczna Rodzina: pochodzenie ludzkości, gwiezdne istoty, ezoteryka, cywilizacje, Atlantyda, Mu, Hyperborea, Plejadianie, Lirianie, Reptoidy, Gadoidy, Maldek, Nibiru, Tiamat, Annunaki, Marduk, Enki
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
google76c3a92087aca061.html
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 310
Najnowszy Użytkownik: Marecki88
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Statystyki
dungeons and dragons
 
statystyka Check Google Page Rank
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Światy równoległe
dungeons and dragons
 
Pojęcie światów rownoległych
Nasz Wszechświat składa się z jedenastu różnych poziomów podstawowych wymiarów oraz częstotliwości dźwięku i koloru. Natomiast to, co postrzegamy jako Wszechświat to ostatni dwunasty poziom stworzenia, który „dostrzegamy” z naszej płaszczyzny istnienia.
Innymi słowy, czwarta gęstość jest naszym kolejnym poziomem w naszej ewolucji, aż dotrzemy do 11 gęstości i ostatniego poziomu tej gęstości. Biorąc pod uwagę rodzaj wibracji, na nasz świat składają się setki, tysiące, może miliony światów równoległych, dziejących się w tej samej chwili na osi czasu, oddzielonych w przestrzeni policzalną liczbą jednostek odległości. Działają oraz istnieją one równolegle w tej samej wirtualnej przestrzeni i w tym samym czasie, oparte o ten sam układ współrzędnych odniesienia. Światy te mogą tworzyć grupy światów, połączone wspólną cechą mierzalną lub niemierzalną, połączone układem w przestrzeni. Grupy z kolei mogą tworzyć kolejne grupy, i tak dalej, aż do świata jako całości.
Pomimo tej hierarchicznej struktury przestrzenno grupującej światy równoległe, mimo że istnieją w jednym i tym samym układzie czasoprzestrzennym, mimo że ocierają się o siebie, nie zazębiają się i nie wchodzą ze sobą w interakcje. Co więcej, nawet bardzo istotne wydarzenia dotyczące jednego świata mogą mieć bardzo nikły wpływ na wydarzenia zachodzące wewnątrz świata drugiego. Mówiąc językiem nauki…współczynnik korelacji zdarzeń pomiędzy równoległymi światami, pomimo ich nawet bliskiego „sąsiedztwa” oraz teoretycznej zależności, może dążyć do zera. Mniej skomplikowane zdanie twierdzi, że prawdopodobieństwo możliwości wpływania na zdarzenia równoległego świata jest bardzo nikłe…
Nie mówię tutaj o światach równoległych, które od naszego świata różnią się wartością wektora czasu, jak np. niewidoczny dla naszych oczu, zamieszkały przez Plejadian obszar gwiazdozbioru wraz z planetą Erra!
Istnieje kilka sprzecznych i nakładających się teorii odnośnie równoległych wszechświatów, ale większość bazuje na prostej zasadzie nieskończoności Wszechświata, zakładającej, iż wszystko co może się wydarzyć miało już albo dopiero będzie miało miejsce.
Rozpatrzyć można to na podobnym przykładzie: istoty będące naszymi kopiami mogą żyć w podobnym do naszego systemie słonecznym a nawet czytać w tej chwili podobne słowa, w tym samym języku. Światy nie są przestrzennie podzielone, ale istnieją jakby na zasadzie "równoległych wszechświatów".
Nie wiem czy czytelnicy zdają sobie z tego sprawę, że pewien rodzaj równoległych światów sami tworzą w każdej postępującej chwili swojego życia! Istnieje niezliczona ilość wariantów ciągłości życia, przez które przesuwa się nasza świadomość. Wola człowieka decyduje o wariancie dalszego etapu istnienia w każdej danej chwili i o wejściu do alternatywnego świata. Istnieją także ścieżki najmniejszego oporu, przebiegające przez te światy. Zmieniając własne myślenia można zmienić kierunek ścieżki, stwarzając nową ścieżkę najmniejszego oporu, związaną z tymi światami. Komuś doświadczającemu takiej zmiany kierunku, wydaje się, że istnieje tylko jedna rzeczywistość. Zmieniając ścieżkę i stając się świadomym innych wyborów, buduje się własną, indywidualną rzeczywistość. Światy równoległe nie są usytuowane w przestrzeni obok siebie, lecz raczej są hologramami „upakowanymi” jeden w drugim.
Wola nasza jest świadoma lub w pewnych wypadkach nie całkiem!
Jasnowidztwo nie zawsze się sprawdza lub sprawdza się niedokładnie, bo jest ono następstwem wejrzenia w przyszłość jakiegoś jednego wariantu, z którego człowiek może jednak zrezygnować i wybrać inny, zdeterminowany swoimi pragnieniami oraz myślami. Człowiek nie idzie przez życie według z góry ustalonego programu. Oczywiście trzeba tu pominąć program karmiczny przed samym wcieleniem, który jest z grubsza zadany, ale i tak nie jest do końca sztywny.
A więc w zasadzie nie ma fatalizmu…
Jedynie Uniwersalny Nieskończony Rozum, Twórca przyczyny wszystkiego może przewidzieć drogę życia poszczególnego człowieka, gdy wejrzy we wszystkie przyczyny i skutki. Ale w readingach Edgara Caycego znalazłem bardzo zastanawiające stwierdzenie:

W przypadku wolnej woli przewidywanie, nawet dla Istoty Wszechmocnej i Wszechobecnej, możliwe jest jedynie wówczas, kiedy dusza, która jest częścią Boga, podejmuje wybór, wówczas Bog zna jego zakończenie. (95749-14 z dnia14.05.1941)

Znając wszystkie prawa natury można nawet przewidzieć swobodną drogę poszczególnej cząstki w „ ruchach Browna ”, zwłaszcza, gdy ktoś będzie miał możliwość panowania nad czasem! A można przypuszczać, że jest możliwe rozszyfrowanie drogi życia człowieka przez Stwórcę, tym bardziej, że każdy z nas jest jednym z jego aspektów. Z każdej chwili – klatki filmowej życia – rozwidla się nieskończona ilość klatek następnych, z których rozwijają się niezliczone ilości równoległych światów.
Oczywiście mowa tu o klatkach trójwymiarowych zanurzonych w czasie…
Człowiek wybiera w nich odpowiedni dla siebie wariant życia i jest całkowicie odpowiedzialny za jego wybór. Gdy ktoś mówi słowo „ przyszłość ”, ma na myśli przede wszystkim niezliczoną ilość alternatywnych przyszłości. Jednak tylko jedna spośród nich rzutowanych w nasz świat ma szanse się w nim urzeczywistnić. I ta obszerna oferta możliwości, te półki z pseudo-przyszłościami sprawiają, że przy podróżach w czasie nie powstają tak zwane paradoksy i anachronizmy, jak np: „ Paradoks Dziadka ”. Tak więc istnieje linia świata w którym żyjecie i inna, do którego udaliście się, aby zabić swojego pseudoprzodka. W tym wypadku cofając się w przeszłość i zabijając alternatywnego dziadka nie powodujemy wymazania w przyszłości swojej osoby lecz naszego sobowtóra z innego wariantu, gdyż tworzymy zgodnie z powyższymi zasadami równoległą alternatywną przyszłość i zarazem równoległy świat.

…Zdarzenia nie występują, one już istnieją, wraz z furtkami do innych równoległych światów, a my tylko poruszamy się w ich kierunku…

Prawdopodobieństwa, zarówno w przeszłości jak w przyszłości, są rzeczywiste. Prawdopodobne przeszłości już faktycznie się wydarzyły, a możliwe przyszłości rzeczywiście też istnieją a my tylko je wybieramy. Pojawiają się jako prawdopodobieństwa, tylko dlatego, ponieważ w każdym pojedynczym świecie nie są postrzegane inne światy. Nie zauważamy ich, ponieważ są one wciąż odfiltrowywane przez naszą świadomość podczas okresu czuwania. Z tego powodu pojawiają się one jako prawdopodobne, zaoferowane dla nas możliwe światy.
Do obejrzenia filmy o tej tematyce:

http://www.youtube.com/watch?v=k-nJlo5HP7g

Artykuł napisał Wojmus
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Komentarze
dungeons and dragons
 
Tamar dnia 21 październik 2010 15:07
Światy równoległe rozumiem podobnie, jak poruszanie się jednoczesne ryb w oceanie możliwości, czas rozumiem, jako możliwość odbierania bodźców nie jednocześnie, ale w ciągu związanym z zainteresowaniem woli, a wstrzymujemy go medytacją, jedynie co nie przemawia do mnie to pojęcie kreacji...
Jaki jest na nią nasz wpływ, czy taki jak odtwarzanie już znanej kompozycji na fortepianie, na różne sposoby znane Stwórcy, czy też gra nieznana dla Niego, czyli tym samym dla nas i dzięki temu stwarza przy naszej pomocy....wtedy jesteśmy współtwórcami Jego...
wojmus dnia 16 marzec 2012 10:24
Najważniejsze, że dzięki temu mamy jakiś wybór a nie narzuconą z góry jakąś rolę, ściśle do odegrania, wg scenariusza.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Dodaj komentarz
dungeons and dragons
 
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Oceny
dungeons and dragons
 
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnie Artykuły
dungeons and dragons
 
Table of contents GR I
Introduction to GR 1...
Światy równoległe
Czy „zło”...
Znamię Bestii
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AndrzejBJ
26-06-2017
Posiadam wszystkie 3 części Galaktycznej Rodziny. Czy są jeszcze inne wydania w zakresie tej tematyki?

Hormann
05-04-2013
http://bramy.neteasy.pl smiley

nick
30-10-2011
znajduje się też opis książki "Galaktyczna rodzina czyli bardzo starożytna historia ludzkości". Gratulacje i życzę dalszych sukcesów smiley

nick
30-10-2011
hej! Chciałam poinformować że obie Twoje książki znajdują się w pierwszej 10-tce najlepiej sprzedających się książek w księgarni-galerii "Nieznany świat" smiley Na okładce (na ostatniej stronie)

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © wojmus
E Z O T E R Y K A

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie