dnd, d&d dungeons and dragons
 
Galaktyczna Rodzina: pochodzenie ludzkości, gwiezdne istoty, ezoteryka, cywilizacje, Atlantyda, Mu, Hyperborea, Plejadianie, Lirianie, Reptoidy, Gadoidy, Maldek, Nibiru, Tiamat, Annunaki, Marduk, Enki
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
google76c3a92087aca061.html
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 299
Najnowszy Użytkownik: Litawor
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Statystyki
dungeons and dragons
 
statystyka Check Google Page Rank
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
II Wielka Wojna Galaktyczna
dungeons and dragons
 
II Wielka Wojna Galaktyczna

Od zbrojnego ataku na Tiamat, a także na planetę Gadów Aln, rozpoczęła się II Wielka Wojna Galaktyczna. Z polecenia Nibiruańskiej Rady, wojenny okręt planeta – Nibiru zniszczyła także rodzinny dom Gadów w konstelacji Oriona. Gady, jak tylko pozbierały się z szoku po zniszczeniu Tiamat i Aln, postanowiły całkowicie wytępić ludzkość w całej Galaktyce. W drodze rewanżu za Aln, został zniszczony w Plejadach podwójny system słoneczny i jego planeta Avyon, zwana Drugą Ziemią. Aby kontynuować eksterminację rasy ludzkiej także w Układzie Słonecznym, Gady uzbroiły planetę Maldek i przekształciły ją w swoją placówkę.
Jak wiemy, 3% niedobitków Reptoidów i Dinoidów z Tiamat, przeżyło swój holokaust będący karą za agresję wobec Pra – Waleni. Tiamat rozłupana na dwie części stała się matką dwóch nowych planet oraz ogromnej ilości kosmicznego gruzu, który uformował się w postaci pasa asteroidów. Kiedy tylko stworzono warunki do życia na Ziemi i na drugiej części Tiamat, przeniesiono na to drugie ciało niebieskie uratowaną populację Gadów. Drugą planetę będziemy, zgodnie z ezoterycznymi przekazami nazywali Maldek, gdyż prawdziwa jej nazwa w języku Gadów jest nieprzetłumaczalna.
Otrzymując pomoc z ich ojczystego świata z systemu Smoka, po pewnym czasie maleńka grupa Gadoidów liczyła już około 20 miliardów Dinoidów i Reptoidów. Planeta Maldek została przemieniona w militarną bazę, zagrażającą całemu Układowi Słonecznemu. Oprócz niej, Gady posiadały grupy rozproszonego personelu na skrajach Systemu Słonecznego i właśnie tam istniało największe zagrożenie konfliktu z ludzkimi patrolami.
Galaktyczni Ludzie zaczęli kolonizować, za wyjątkiem Maldeka, Ziemię, Wenus, Marsa oraz księżyce Układu Słonecznego. Została, w tym rejonie kosmosu, utworzona wspaniała ludzka cywilizacja, zwana przez ezoteryków, Noborin.
Natomiast w tym czasie na Ziemi, od około 2 milionów lat temu, pomyślnie rozwijała się cywilizacja Liriańsko - Syriańska, zwana Hyperborneą.
Gdy, grupa Dinoidów powróciła do Systemu Słonecznego dla wsparcia swych braci na Maldeku, ich przedstawiciele ujrzeli, że ludzie kontrolują przeważającą jego część. Oczywiście, ich mit stworzenia i rasowe przekonania, a także chęć rewanżu ugruntowały w nich decyzję, że nadszedł czas ustalenia ich władzy w tym rejonie Galaktyki.
Pretekstem do zmasowanych ataków na ludzkie kolonie było zetknięcie się ludzkiego zwiadu z patrolem Dinoidów. W mgnieniu oka, powstało całe piekło niszczące swobodę pierwszego kontaktu między tymi dwoma gatunkami. Potem, 1 320 000 lat temu, Hyperbornea i tereny Ziemi zostały zniszczone przez zmasowany atak Maldekian. Rozpoczęły go ze swojej planety. Ataki były inicjowane i podżegane przez siły zbrojne ulokowane za Maldekiem, na wojennej planetoidzie Chowta.
Chowta to nasz dzisiejszy Księżyc...
Planeta i jej uzbrojony księżyc, zostały wcześniej przystosowane do systematycznego atakowania ludzkich koloni w Układzie Słonecznym. Do zniszczeń wykorzystano naturalne asteroidy, które naprowadzano na ludzkie cywilizacje.
To podsyciło więcej nienawiści i ognia w Galaktycznej Wojnie…
Oprócz Hyperbornei, Gadoidy z Maldeka zniszczyły także ludzkie kolonie na Wenus i na Marsie, a cywilizacje Dinoidów i Reptoidów przejęły kontrolę nad całym Systemem Słonecznym na okres 80 000 lat.
To przelało czarę goryczy…
Galaktyczna Federacja poczuła się znieważona i zwołała nagłą naradę. Zdecydowano natychmiast, bez litości zniszczyć wszystkich przedstawicieli Gadów na Maldeku i jego zbrojnych placówkach. Członkowie Rady zagłosowali za sprowadzeniem planety Nibiru. Nibiru otrzymała polecenie zlikwidowania tej wrogiej cywilizacji i wygnanie resztek ich przedstawicieli na dłuższy czas z tego układu planetarnego.
Nastąpił drugi holokaust Reptoidów i Dinoidów…
Wszelkie życie, wraz z gatunkiem Gadów, zostało zlikwidowane, oraz ich militarne siły i umocnienia. Księżyc Chowta, został wypchnięty na niestabilną orbitę wokół Słońca, aż do czasu zajęcia go przez siły Galaktycznej Federacji.
Wydano także polecenie, aby zbrojna planeta Nibiru została ulokowana wokół Słońca na wydłużonej eliptycznej orbicie, zapewniając ochronę całego tego rejonu przed wszelkimi zagrożeniami z zewnątrz. Ustabilizowała się na olbrzymiej trajektorii, w jej najodleglejszym położeniu od Słońca w przybliżeniu 6,8 miliarda mil (ok. 11 mld km).
Z początku pojawiała się cyklicznie co 3 600 lat, przecinając orbitę Merkurego, aby później powracać. Była gwarantem bezpieczeństwa, patrolując ten obszar i odstraszając potencjalnych morderców.
Nowa planeta Układu Słonecznego stała się strażnikiem ludzkości…
Jednak tym razem zniszczenie cywilizacji Maldeka kosztowało Nibiru bardzo, ale to bardzo wiele. W wyniku starć zbrojnych, zostało nadwyrężone jej ochronne pole siłowe. Gady, w obronie swej placówki, uruchomiły w wielkiej ilości broń nuklearną, która uszkodziła pole ochronne tego gwiazdolotu. Ludzie i inne istoty mieszkające wewnątrz tej sztucznej planety zaczęli umierać tysiącami. Jedyną drogą uratowania olbrzymiego wojennego gwiazdolotu było znalezienie dużej ilości złota, w celu zawieszenia go w postaci pyłu w polu siłowym wokół Nibiru. To mogło ochronić gwiazdolot od radiacji pochodzącej z kosmosu.
Zniszczenie Gadów na Maldeku zakończyło II Wojnę Galaktyczną. Galaktyczna Federacja włożyła wielki wysiłek, aby odtworzyć z powrotem w tym rejonie ludzkie kolonie.

Z książki Wojciecha Musiała -
„GALAKTYCZNA RODZINA CZYLI BARDZO STARA HISTORIA LUDZKOŚCI”
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Komentarze
dungeons and dragons
 
Brak komentarzy.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Dodaj komentarz
dungeons and dragons
 
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Oceny
dungeons and dragons
 
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnie Artykuły
dungeons and dragons
 
Table of contents GR I
Introduction to GR 1...
Światy równoległe
Czy „zło”...
Znamię Bestii
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AndrzejBJ
26-06-2017
Posiadam wszystkie 3 części Galaktycznej Rodziny. Czy są jeszcze inne wydania w zakresie tej tematyki?

Hormann
05-04-2013
http://bramy.neteasy.pl smiley

nick
30-10-2011
znajduje się też opis książki "Galaktyczna rodzina czyli bardzo starożytna historia ludzkości". Gratulacje i życzę dalszych sukcesów smiley

nick
30-10-2011
hej! Chciałam poinformować że obie Twoje książki znajdują się w pierwszej 10-tce najlepiej sprzedających się książek w księgarni-galerii "Nieznany świat" smiley Na okładce (na ostatniej stronie)

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © wojmus
E Z O T E R Y K A

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie