dnd, d&d dungeons and dragons
 
Galaktyczna Rodzina: pochodzenie ludzkości, gwiezdne istoty, ezoteryka, cywilizacje, Atlantyda, Mu, Hyperborea, Plejadianie, Lirianie, Reptoidy, Gadoidy, Maldek, Nibiru, Tiamat, Annunaki, Marduk, Enki
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
google76c3a92087aca061.html
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 293
Najnowszy Użytkownik: MerlinFrilk
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Statystyki
dungeons and dragons
 
statystyka Check Google Page Rank
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Galaktyczna Rodzina III - rekomendacja Nieznanego Świata
dungeons and dragons
 
Journal Lektury Nieznanego Świata
REKOMENDACJA MIESIĄCA

Link

GALAKTYCZNA RODZINA. czyli alternatywne spojrzenie na naszą rzeczywistość.
Wojmus. Wydawnictwo WOJMUS

Wojciech Musiał, Łódź 2014

Po dwóch pierwszych częściach Galaktycznej rodziny, które stały się czytelniczymi bestsellerami, przyszła pora na kolejną, a cały wieloksiąg Wojmusa ma już blisko 2 tysiące stron (sam trzeci tom Galaktycznej rodziny liczy ich blisko 700!). Autor - przypomnijmy - kreśli alternatywną historię ludzkości i Wszechświata, korzystając, o czym mówi otwarcie, z zewnętrznych kanałów informacji i inspiracji.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, zdumiewa wielość źródeł, z jakich Wojciech Musiał czerpał przy konstruowaniu swojego wielowątkowego dzieła, łączącego wiedzę na temat obcych cywilizacji z bulwersującymi doniesieniami dotyczącymi ukrywania przez establishment polityczny i wojskowy prawdy w odniesieniu do kontaktów z innymi kulturami kosmicznymi, baz Obcych w strefie Ziemi oraz na samej naszej planecie, a także utajnionych technologii i niezwykłych faktów tudzież wydarzeń z przeszłości, o jakich mówią odnajdywane na całym świecie zagadkowe artefakty.

W najnowszym tomie autor w pasjonującym ciągu narracji opowiada m.in. o podróżach w czasie, tajnych ośrodkach nie tylko EBE, lecz również Iluminatów (zob. rozdział Nieznane Bazy Obcych i Tajemnego Rządu Świata), analizuje też problem wiedzy kolejnych prezydentów USA na temat UFO (w tym segmencie książki wisienką na torcie okazują się domniemane wypowiedzi Johna Fitzgeralda Kennedy'ego po jego śmierci, przekazane za pośrednictwem medium, a dotyczące katastrof pojazdów pozaziemskich oraz postępowania ze zwłokami ich załogantów). Innym smakowitym segmentem są informacje o „rosyjskiej strefie 51” i rozbitych NOL-ach na obszarze sowieckiego imperium. Zasygnalizowany został, a jakże, wątek WingMakers (nadal otwarte pozostaje pytanie, czy chodzi tu o przekaz kosmicznej rasy czy o coś zupełnie innego), a także tzw. drugiej katastrofy UFO w 1948 r. i kolejnej, podobnej w pobliżu Aztec (przytoczono zeznania dotyczące m.in. odnalezienia martwych ciał Szaraków). Nad wszystkim zaś unosi się cień tajnych służb, które na wszelkie tego rodzaju doniesienia próbują nakładać knebel.

W tak obfitym i wielowątkowym materiale zdarzają się też oczywiście ewidentne nieporozumienia, takie jak internetowy kontakt z Johnem Titorem - rzekomym przybyszem (podróżnikiem w czasie) z 2036 z równoległej rzeczywistości, który na przełomie mileniów przepowiedział, że w 2015 roku wskutek uderzenia nuklearnego Rosji na Stany Zjednoczone wybuchła (wybuchnie) trzecia wojna światowa, przy czym wcześniej ów, nigdy niezidentyfikowany uczestnik anglojęzycznego forum przekazał wiadomość, że od 2004 r. w USA zacznie się wojna domowa, co, jak wiadomo, okazało się nieprawdą. Tego rodzaju wtopy równoważą jednak inne bezcenne materiały. Takie, jak np. zapis
radiowego wywiadu Lindy Moulton Howe z byłym oficerem korpusu łączności i koordynatorem z CIA na temat jego udziału w, wizji lokalnej związanej z oględzinami przejętych przez wojsko pojazdów Obcych oraz telepatycznej rozmowy z przetrzymywanym w jednej z baz Szarakiem (wszystko to działo się przed kilkudziesięciu laty). Wspomniana relacja wygląda na w pełni wiarygodną, gdyż rozmówca L.M.Howe, ukrywający zresztą swoją tożsamość, nie miał żadnych powodów, by konfabulować.

Nie sposób też nie wspomnieć na końcu o rewelacyjnym serwisie zdjęciowym (m.in. z Księżyca, gdzie widać wyraźnie sztuczne budowle, konstrukcje i inne struktury, są też fotografie uszkodzonych pojazdów UFO oraz pochodzące z tajnej Bazy Dulce w Nowym Meksyku). Opisy te można ciągnąć w nieskończoność, ale i tak nie oddają one niesamowitego ładunku informacyjnego i emocjonalnego tej książki, którą koniecznie trzeba przeczytać, by samodzielnie spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie: prawda to czy fałsz, rzeczywistość czy...? Bezdyskusyjny przebój wydawniczy i pasjonująca lektura - niezależnie od tego, jaką kto uwieńczy ją konkluzją.

Redaktor Naczelny Nieznanego Świata Marek Rymuszko.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Komentarze
dungeons and dragons
 
markzelezny dnia 27 październik 2014 12:40
Już wiem co chcę na gwiazdkę :-)
--
www.maszynybudowlane24h.pl/koparko-ladowarki-case
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Dodaj komentarz
dungeons and dragons
 
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Oceny
dungeons and dragons
 
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnie Artykuły
dungeons and dragons
 
Table of contents GR I
Introduction to GR 1...
Światy równoległe
Czy „zło”...
Znamię Bestii
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AndrzejBJ
26-06-2017
Posiadam wszystkie 3 części Galaktycznej Rodziny. Czy są jeszcze inne wydania w zakresie tej tematyki?

Hormann
05-04-2013
http://bramy.neteasy.pl smiley

nick
30-10-2011
znajduje się też opis książki "Galaktyczna rodzina czyli bardzo starożytna historia ludzkości". Gratulacje i życzę dalszych sukcesów smiley

nick
30-10-2011
hej! Chciałam poinformować że obie Twoje książki znajdują się w pierwszej 10-tce najlepiej sprzedających się książek w księgarni-galerii "Nieznany świat" smiley Na okładce (na ostatniej stronie)

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © wojmus
E Z O T E R Y K A

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie