dnd, d&d dungeons and dragons
 
Galaktyczna Rodzina: pochodzenie ludzkości, gwiezdne istoty, ezoteryka, cywilizacje, Atlantyda, Mu, Hyperborea, Plejadianie, Lirianie, Reptoidy, Gadoidy, Maldek, Nibiru, Tiamat, Annunaki, Marduk, Enki
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
google76c3a92087aca061.html
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 310
Najnowszy Użytkownik: Marecki88
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Statystyki
dungeons and dragons
 
statystyka Check Google Page Rank
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Recenzja GRIII Janusza Zagórskiego
dungeons and dragons
 
Journal
Krótka refleksja o „Galaktycznej Rodzinie” Wojciecha Musiała (Wojmusa).

Kiedy przed trzema laty dotarła do mnie książka „Galaktyczna Rodzina” Wojciecha Musiała z niedowierzaniem przecierałem oczy. Jak to możliwe, że tu w Polsce, nikomu w „branży” nieznany człowiek znalazł w sobie tyle determinacji, by przeczytać nigdzie pod tym kątem nie katalogowane, głównie obcojęzyczne źródła informacji i stworzyć z nich spójną, na ile to w tej materii jest możliwe, narrację?
Była to osobliwa historia powstania Wszechświata, naszej Galaktyki, procesów kreowania różnorodnych form życia w Kosmosie i na Ziemi. Ludzie poszukujący wiedzy o historii rodzaju ludzkiego znaleźli tu swoistą syntezę informacji pochodzących z mitów, legend, świętych religijnych ksiąg, odkryć zarówno akademickiej jak i „zakazanej archeologii” i… całej gamy współczesnych channelingów i tym podobnych rzeczy.
Próba zarysowania historii obecności różnych pozaziemskich ras i kultur na planecie Ziemia, opisy ich współpracy, rywalizacji, wzajemnie toczonych wojen ma odmienny charakter niż znajdujemy to np. u Ericha von Dänikena, Roberta Charroux i wielu innych badaczy starożytności. Tutaj wiedza duchowa, ezoteryczna poszła w parze z naukowo dostępnymi zasobami informacji. Znałem wiele rzeczy podanych w tej książce, ale nie spotkałem się nigdzie z publikacją o tak globalnym, alternatywnym spojrzeniu na rzeczywistość w której żyjemy. Oczywiście dla większości ludzi to wszystko będzie fantazją a takich „interpretacji” historii napisać można wiele.
Tak, tylko że ta była absolutnie unikalna.
Od razu wiedziałem, że takie rzeczy nie powstają tak sobie. Odpowiedź przyszła natychmiast…
Oto pierwsze słowa Wojmusa ze Wstępu:
„Jestem pewien, że książka ta, nie powstałaby, gdyby nie przychylność pewnych Istot pochodzących spoza świata materialnego. Sam byłem zdziwiony, że w tak krótkim czasie, bo w przeciągu 1,5 roku potrafiłem, jako nowicjusz, napisać książkę, która rozmiarami dorównuje grubemu woluminowi. Za każdym razem, gdy tylko zaczynałem pisać zawsze czułem za plecami ‘oddech’ Eterycznych Pomocników, którzy dyskretnie pobudzali moją intuicję, wrażliwość a także wytrwałość.”
Przy uważnym czytaniu tej książki czułem swoisty rezonans zgodności z moim osobistym pojmowaniem rzeczywistości. Tak, to tak z grubsza mogło się zdarzyć. On ma „dobre prowadzenie”. Co jeszcze wymyślą w najbliższym czasie?
Niedługo potem przyszła wiadomość, że jest już II tom „Galaktycznej Rodziny”. I chociaż był to już dość luźny zbiór przetłumaczonych i opracowanych alternatywnych tematów obecnych głównie w gigantycznych zasobach internetu, to wychodzi na to, iż jest to cały czas w Polsce najbardziej obszerna w druku dokumentacja dotycząca „największych tajemnic naszego świata”. Dla osób o słabej znajomości języka angielskiego i trudnościach w swobodnym dostępie do internetu rzecz zupełnie kapitalna. Myślałem, że po tym drugim tomie liczącym grubo ponad 600 stron naszemu autorowi Pomocnicy dadzą trochę odetchnąć, ale nie…
Kiedy on to zrobił?
Oto mamy III tom „Galaktycznej Rodziny”, którego sam spis treści zapowiada kolejną dużą porcję wiedzy. Nie znajdziemy jej w żadnej naukowej czy religijnej literaturze. To wiedza z drugiego, alternatywnego obiegu mogąca wprowadzić w osłupienie każdego kto nie jest na to choć trochę przygotowany. Książka jest przeglądem wielu, często nawet dla środowiska alternatywnego, bardzo kontrowersyjnych tematów. Od dawna słyszeliśmy na przykład: o bazach obcych na Ziemi, Marsie, Księżycu i innych miejscach w Układzie Słonecznym, ziemskich eksperymentach podróży w czasie, katastrofie UFO pod Roswell, zaangażowania ukrytych kręgów władzy w USA w kontakty z ET, projekcie Wing Makers. Tutaj mamy jednak do czynienia z solidnym wyłuskaniem najnowszych informacji na te tematy i uporządkowaniem tego w jednolitą całość.
Świetny zbiór info. Podanie na talerzu wiedzy rozproszonej po różnych źródłach.
Brawo Panie Wojtku!

Janusz Zagórski
Polski dziennikarz, ufolog, badacz zjawisk niewyjaśnionych, założyciel, oraz prezenter telewizji internetowej niezależnatelewizja.pl. Z wykształcenia mgr nauk politycznych.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Komentarze
dungeons and dragons
 
Brak komentarzy.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Dodaj komentarz
dungeons and dragons
 
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Oceny
dungeons and dragons
 
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnie Artykuły
dungeons and dragons
 
Table of contents GR I
Introduction to GR 1...
Światy równoległe
Czy „zło”...
Znamię Bestii
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AndrzejBJ
26-06-2017
Posiadam wszystkie 3 części Galaktycznej Rodziny. Czy są jeszcze inne wydania w zakresie tej tematyki?

Hormann
05-04-2013
http://bramy.neteasy.pl smiley

nick
30-10-2011
znajduje się też opis książki "Galaktyczna rodzina czyli bardzo starożytna historia ludzkości". Gratulacje i życzę dalszych sukcesów smiley

nick
30-10-2011
hej! Chciałam poinformować że obie Twoje książki znajdują się w pierwszej 10-tce najlepiej sprzedających się książek w księgarni-galerii "Nieznany świat" smiley Na okładce (na ostatniej stronie)

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © wojmus
E Z O T E R Y K A

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie