dnd, d&d dungeons and dragons
 
Galaktyczna Rodzina: pochodzenie ludzkości, gwiezdne istoty, ezoteryka, cywilizacje, Atlantyda, Mu, Hyperborea, Plejadianie, Lirianie, Reptoidy, Gadoidy, Maldek, Nibiru, Tiamat, Annunaki, Marduk, Enki
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Download ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
google76c3a92087aca061.html
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 310
Najnowszy Użytkownik: Marecki88
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Statystyki
dungeons and dragons
 
statystyka Check Google Page Rank
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
Witajcie w świecie historii ezoterycznej
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
News
dungeons and dragons
 
Komentarz do wywiadu z jaszczurczą niewiastą - Lacerta cz. 1
Journal Zapraszam do obejrzenia na YouTube mojego komentarza do wywiadu z jaszczurczą niewiastą mieszkającą w podziemnym mieście naszej planety:
- Lacerta cz. 1 (pytania 1-19)
- Lacerta cz. 2 (pytania 20-30)
- Lacerta cz. 3 (pytania 31-39)
Do przeczytania także kometarz w formacie PDF.
wojmus dnia 17 wrzesień 2015 15:30 · 0 Komentarzy · 2479 Czytań · Drukuj
Promocyjna sprzedaż przedświąteczna
Journal Wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z tajemnicami naszej Ziemi oraz jej ukrywaną prehistorią, jak również zjawiskami UFO czy ezoteryką, uprzejmie informuję, że z okazji zbliżających się świąt, w ramach promocji przeznaczyłem do sprzedaży swoje książki po atrakcyjnych cenach, z możliwością otrzymania mojej dedykacji.
Powyższą ofertę można zrealizować za pośrednictwem niżej umieszczonych linków:1. Galaktyczna Rodzina czyli bardzo starożytna historia ludzkości
www.olx.pl/oferta/ksiazka-galaktyczna-rodzina-czyli-bardzo-starozytna-historia-ludzkosci-CID751-IDpFCPz.html

2. Galaktyczna Rodzina czyli największe tajemnice naszego świata
www.olx.pl/oferta/galaktyczna-rodzina-czyli-najwieksze-tajemnice-naszego-swiata-wyd-ii-CID751-IDpG8WX.html

3. Galaktyczna Rodzina czyli alternatywne spojrzenie na nasz świat
www.olx.pl/oferta/galaktyczna-rodzina-czyli-alternatywne-spojrzenie-na-nasza-rzeczywisto-CID751-IDpGm3Z.html

Pozdrawiam, Wojmus – Wojciech Musiał

wojmus dnia 28 październik 2017 17:31
0 Komentarzy · 748 Czytań · Drukuj
Galaktyczna Rodzina III - rekomendacja Nieznanego Świata
Journal Lektury Nieznanego Świata
REKOMENDACJA MIESIĄCA

Link

GALAKTYCZNA RODZINA. czyli alternatywne spojrzenie na naszą rzeczywistość.
Wojmus. Wydawnictwo WOJMUS

Wojciech Musiał, Łódź 2014

Po dwóch pierwszych częściach Galaktycznej rodziny, które stały się czytelniczymi bestsellerami, przyszła pora na kolejną, a cały wieloksiąg Wojmusa ma już blisko 2 tysiące stron (sam trzeci tom Galaktycznej rodziny liczy ich blisko 700!). Autor - przypomnijmy - kreśli alternatywną historię ludzkości i Wszechświata, korzystając, o czym mówi otwarcie, z zewnętrznych kanałów informacji i inspiracji.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, zdumiewa wielość źródeł, z jakich Wojciech Musiał czerpał przy konstruowaniu swojego wielowątkowego dzieła, łączącego wiedzę na temat obcych cywilizacji z bulwersującymi doniesieniami dotyczącymi ukrywania przez establishment polityczny i wojskowy prawdy w odniesieniu do kontaktów z innymi kulturami kosmicznymi, baz Obcych w strefie Ziemi oraz na samej naszej planecie, a także utajnionych technologii i niezwykłych faktów tudzież wydarzeń z przeszłości, o jakich mówią odnajdywane na całym świecie zagadkowe artefakty.

W najnowszym tomie autor w pasjonującym ciągu narracji opowiada m.in. o podróżach w czasie, tajnych ośrodkach nie tylko EBE, lecz również Iluminatów (zob. rozdział Nieznane Bazy Obcych i Tajemnego Rządu Świata), analizuje też problem wiedzy kolejnych prezydentów USA na temat UFO (w tym segmencie książki wisienką na torcie okazują się domniemane wypowiedzi Johna Fitzgeralda Kennedy'ego po jego śmierci, przekazane za pośrednictwem medium, a dotyczące katastrof pojazdów pozaziemskich oraz postępowania ze zwłokami ich załogantów). Innym smakowitym segmentem są informacje o „rosyjskiej strefie 51” i rozbitych NOL-ach na obszarze sowieckiego imperium. Zasygnalizowany został, a jakże, wątek WingMakers (nadal otwarte pozostaje pytanie, czy chodzi tu o przekaz kosmicznej rasy czy o coś zupełnie innego), a także tzw. drugiej katastrofy UFO w 1948 r. i kolejnej, podobnej w pobliżu Aztec (przytoczono zeznania dotyczące m.in. odnalezienia martwych ciał Szaraków). Nad wszystkim zaś unosi się cień tajnych służb, które na wszelkie tego rodzaju doniesienia próbują nakładać knebel.

W tak obfitym i wielowątkowym materiale zdarzają się też oczywiście ewidentne nieporozumienia, takie jak internetowy kontakt z Johnem Titorem - rzekomym przybyszem (podróżnikiem w czasie) z 2036 z równoległej rzeczywistości, który na przełomie mileniów przepowiedział, że w 2015 roku wskutek uderzenia nuklearnego Rosji na Stany Zjednoczone wybuchła (wybuchnie) trzecia wojna światowa, przy czym wcześniej ów, nigdy niezidentyfikowany uczestnik anglojęzycznego forum przekazał wiadomość, że od 2004 r. w USA zacznie się wojna domowa, co, jak wiadomo, okazało się nieprawdą. Tego rodzaju wtopy równoważą jednak inne bezcenne materiały. Takie, jak np. zapis
radiowego wywiadu Lindy Moulton Howe z byłym oficerem korpusu łączności i koordynatorem z CIA na temat jego udziału w, wizji lokalnej związanej z oględzinami przejętych przez wojsko pojazdów Obcych oraz telepatycznej rozmowy z przetrzymywanym w jednej z baz Szarakiem (wszystko to działo się przed kilkudziesięciu laty). Wspomniana relacja wygląda na w pełni wiarygodną, gdyż rozmówca L.M.Howe, ukrywający zresztą swoją tożsamość, nie miał żadnych powodów, by konfabulować.

Nie sposób też nie wspomnieć na końcu o rewelacyjnym serwisie zdjęciowym (m.in. z Księżyca, gdzie widać wyraźnie sztuczne budowle, konstrukcje i inne struktury, są też fotografie uszkodzonych pojazdów UFO oraz pochodzące z tajnej Bazy Dulce w Nowym Meksyku). Opisy te można ciągnąć w nieskończoność, ale i tak nie oddają one niesamowitego ładunku informacyjnego i emocjonalnego tej książki, którą koniecznie trzeba przeczytać, by samodzielnie spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie: prawda to czy fałsz, rzeczywistość czy...? Bezdyskusyjny przebój wydawniczy i pasjonująca lektura - niezależnie od tego, jaką kto uwieńczy ją konkluzją.

Redaktor Naczelny Nieznanego Świata Marek Rymuszko.
wojmus dnia 22 czerwiec 2014 20:56
Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1482 Czytań · Drukuj
Recenzja GRIII Janusza Zagórskiego
Journal
Krótka refleksja o „Galaktycznej Rodzinie” Wojciecha Musiała (Wojmusa).

Kiedy przed trzema laty dotarła do mnie książka „Galaktyczna Rodzina” Wojciecha Musiała z niedowierzaniem przecierałem oczy. Jak to możliwe, że tu w Polsce, nikomu w „branży” nieznany człowiek znalazł w sobie tyle determinacji, by przeczytać nigdzie pod tym kątem nie katalogowane, głównie obcojęzyczne źródła informacji i stworzyć z nich spójną, na ile to w tej materii jest możliwe, narrację?
Była to osobliwa historia powstania Wszechświata, naszej Galaktyki, procesów kreowania różnorodnych form życia w Kosmosie i na Ziemi. Ludzie poszukujący wiedzy o historii rodzaju ludzkiego znaleźli tu swoistą syntezę informacji pochodzących z mitów, legend, świętych religijnych ksiąg, odkryć zarówno akademickiej jak i „zakazanej archeologii” i… całej gamy współczesnych channelingów i tym podobnych rzeczy.
Próba zarysowania historii obecności różnych pozaziemskich ras i kultur na planecie Ziemia, opisy ich współpracy, rywalizacji, wzajemnie toczonych wojen ma odmienny charakter niż znajdujemy to np. u Ericha von Dänikena, Roberta Charroux i wielu innych badaczy starożytności. Tutaj wiedza duchowa, ezoteryczna poszła w parze z naukowo dostępnymi zasobami informacji. Znałem wiele rzeczy podanych w tej książce, ale nie spotkałem się nigdzie z publikacją o tak globalnym, alternatywnym spojrzeniu na rzeczywistość w której żyjemy. Oczywiście dla większości ludzi to wszystko będzie fantazją a takich „interpretacji” historii napisać można wiele.
Tak, tylko że ta była absolutnie unikalna.
Od razu wiedziałem, że takie rzeczy nie powstają tak sobie. Odpowiedź przyszła natychmiast…
Oto pierwsze słowa Wojmusa ze Wstępu:
„Jestem pewien, że książka ta, nie powstałaby, gdyby nie przychylność pewnych Istot pochodzących spoza świata materialnego. Sam byłem zdziwiony, że w tak krótkim czasie, bo w przeciągu 1,5 roku potrafiłem, jako nowicjusz, napisać książkę, która rozmiarami dorównuje grubemu woluminowi. Za każdym razem, gdy tylko zaczynałem pisać zawsze czułem za plecami ‘oddech’ Eterycznych Pomocników, którzy dyskretnie pobudzali moją intuicję, wrażliwość a także wytrwałość.”
Przy uważnym czytaniu tej książki czułem swoisty rezonans zgodności z moim osobistym pojmowaniem rzeczywistości. Tak, to tak z grubsza mogło się zdarzyć. On ma „dobre prowadzenie”. Co jeszcze wymyślą w najbliższym czasie?
Niedługo potem przyszła wiadomość, że jest już II tom „Galaktycznej Rodziny”. I chociaż był to już dość luźny zbiór przetłumaczonych i opracowanych alternatywnych tematów obecnych głównie w gigantycznych zasobach internetu, to wychodzi na to, iż jest to cały czas w Polsce najbardziej obszerna w druku dokumentacja dotycząca „największych tajemnic naszego świata”. Dla osób o słabej znajomości języka angielskiego i trudnościach w swobodnym dostępie do internetu rzecz zupełnie kapitalna. Myślałem, że po tym drugim tomie liczącym grubo ponad 600 stron naszemu autorowi Pomocnicy dadzą trochę odetchnąć, ale nie…
Kiedy on to zrobił?
Oto mamy III tom „Galaktycznej Rodziny”, którego sam spis treści zapowiada kolejną dużą porcję wiedzy. Nie znajdziemy jej w żadnej naukowej czy religijnej literaturze. To wiedza z drugiego, alternatywnego obiegu mogąca wprowadzić w osłupienie każdego kto nie jest na to choć trochę przygotowany. Książka jest przeglądem wielu, często nawet dla środowiska alternatywnego, bardzo kontrowersyjnych tematów. Od dawna słyszeliśmy na przykład: o bazach obcych na Ziemi, Marsie, Księżycu i innych miejscach w Układzie Słonecznym, ziemskich eksperymentach podróży w czasie, katastrofie UFO pod Roswell, zaangażowania ukrytych kręgów władzy w USA w kontakty z ET, projekcie Wing Makers. Tutaj mamy jednak do czynienia z solidnym wyłuskaniem najnowszych informacji na te tematy i uporządkowaniem tego w jednolitą całość.
Świetny zbiór info. Podanie na talerzu wiedzy rozproszonej po różnych źródłach.
Brawo Panie Wojtku!

Janusz Zagórski
Polski dziennikarz, ufolog, badacz zjawisk niewyjaśnionych, założyciel, oraz prezenter telewizji internetowej niezależnatelewizja.pl. Z wykształcenia mgr nauk politycznych.
wojmus dnia 26 kwiecień 2014 19:44
0 Komentarzy · 1881 Czytań · Drukuj
Galactic Family vol. I (Part I & II)
Journal I am very happy to inform that part 1 & 2 of Galactic Family vol. I is available in English in Amazon store in electronic version for Kindle readers.
Everyone interested please follow this link: GR I EN for Amazon Kindle

Introduction to English version is available here: Introduction
Table of contents is here: ToC
wojmus dnia 09 maj 2012 00:28
0 Komentarzy · 2153 Czytań · Drukuj
Galaktyczna Rodzina II - czyli największe tajemnice naszego świata
Journal Z przyjemnością informuję czytelników „Galaktycznej Rodziny czyli bardzo starożytnej historii ludzkości” o ukończeniu drugiej książki, będącej kontynuacją poprzedniej. Nowa książka, „Galaktyczna Rodzina czyli największe tajemnice naszego świata”, jest już dostępna w sprzedaży. Z drugiej książki jest do pobrania 96 stron oraz spis treści.
Książka jest dostępna w księgarniach internetowych Nieznanego Świata oraz Magazynu Nexus.
O Galaktycznej Rodzinie II pisze też Janusz Zagórski na swojej stronie: GRII. Jest też do wysłuchania wywiad z dnia 19.06.2011.
Rekomendacja Marka Rymuszki, redaktora naczelnego Nieznanego Świata: JPG


wojmus dnia 20 marzec 2011 01:00
0 Komentarzy · 3363 Czytań · Drukuj
Galaktyczna Rodzina na XIV UFO Forum
Journal 30 i 31 października we Wrocławiu odbyło się XIV już UFO Forum organizowane przez Janusza Zagórskiego. Wydarzenie to jest okazją dla badaczy spraw niewyjaśnionych z całej Polski (i nie tylko) do wypowiedzenia się i przybliżenia tematów bulwersujących, tajemniczych i takich, których próżno szukać w mediach głównego nurtu.
Dla mnie była to okazja aby osobiście zaprezentować szerszej publiczności Galaktyczną Rodzinę, a także odpowiedzieć na pytania czytelników i innych zainteresowanych tą tematyką osób. Tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat tego wydarzenia odsyłam do wydań 12/2010 (zdjęcia) oraz 1/2011 (relacja) Czwartego Wymiaru.
O Galaktycznej Rodzinie i XIV UFO Forum opowiada także osobiście Janusz Zagórski w swojej Niezależnej Telewizji: Audycja z 24.10.2010

wojmus dnia 04 styczeń 2011 22:07
1 Komentarzy · 2255 Czytań · Drukuj
Wydanie II Galaktycznej Rodziny
Journal Ze względu na duże zainteresowanie czytelników moją książką i niski nakład I wydania okazało się, że wielu potencjalnych nabywców musiało obejść się smakiem. Dlatego też z przyjemnością informuję, że już jest dostępne II wydanie Galaktycznej Rodziny. Nowy nakład powstał we współpracy z wydawnictwem Stochene Books.
Książki są do kupienia w łódzkiej księgarni Astro-3 (ul. Wólczańska 27) oraz w Warszawie, w Księgarni-Galerii czasopisma Nieznany Świat (ul. Kredytowa 2). Galaktyczną Rodzinę można także nabyć wysyłkowo, m. in. za pośrednictwem następujących stron internetowych:
- Księgarnia-Galeria czasopisma Nieznany Świat (Rekomendacja, NŚ o autorze)
- Agencja Nolpress, wydawca czasopisma NEXUS
- CzaryMary.pl
- bezpośrednio u autora: wojmus@toya.net.pl

Serdecznie zapraszam do lektury!
wojmus dnia 16 czerwiec 2010 01:00
0 Komentarzy · 2272 Czytań · Drukuj
Wywiad z Alexem Collierem i inne filmy
Filmy Zachęcam wszystkich do obejrzenia dwóch wywiadów z Alexem Collierem! Jest tu przedstawiony szeroki zakres tematów dotyczących obcych cywilizacji od których jesteśmy uzależnieni od tysiącleci! Wywiad pierwszy został przeprowadzony w roku 1994, drugi jest z tego roku (2009). Filmy są z polskimi napisami.

Wywiady do obejrzenia w dziale Artykuły w kategorii Ponure tajemnice panujących elit: Wywiad 1994, Wywiad 2009

Kolejny ciekawy film w tej kategorii to ostatni wykład Phila Schneidera: Wykład

Ostatni wywiad udzielony przez Aarona Russo w 2007 roku dziennikarzowi Alexowi Jonesowi, stanowiący poniekąd jego osobisty testament: Wywiad

O bio-chipach i co na ten temat mówi Biblia: Znamię Bestii

I jeszcze jeden film z tego działu: Tajemnice Księżyca - filmy nakręcone przez lunonautów: Tajemnice Księżyca

W kategorii Cywilizacje przed Potopem można też zobaczyć filmy przedstawiające dowody na to, że w przeszłości naszą planetę zamieszkiwała rasa ludzi - olbrzymów: Giganci

A tutaj filmy dotyczące śladów tajemniczych cywilizacji na Marsie: Mars
wojmus dnia 23 czerwiec 2009 21:00
0 Komentarzy · 3276 Czytań · Drukuj
Strona Madlen Namro
Linki madlennamro

Gorąco i z przekonaniem zapraszam wszystkich na tę ciekawą stronę:
Madlen Namro
wojmus dnia 18 styczeń 2009 13:00
Czytaj więcej · 7 Komentarzy · 2821 Czytań · Drukuj
Galaktyczna Rodzina - cz.I
Download Do pobrania cz. I książki GALAKTYCZNA RODZINA - Początki Wszechświata i Powstanie Pierwszych Cywilizacji - Kosmiczny Człowiek: Część I
wojmus dnia 26 lipiec 2008 19:39
9 Komentarzy · 4614 Czytań · Drukuj
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnie Artykuły
dungeons and dragons
 
Table of contents GR I
Introduction to GR 1...
Światy równoległe
Czy „zło”...
Znamię Bestii
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AndrzejBJ
26-06-2017
Posiadam wszystkie 3 części Galaktycznej Rodziny. Czy są jeszcze inne wydania w zakresie tej tematyki?

Hormann
05-04-2013
http://bramy.neteasy.pl smiley

nick
30-10-2011
znajduje się też opis książki "Galaktyczna rodzina czyli bardzo starożytna historia ludzkości". Gratulacje i życzę dalszych sukcesów smiley

nick
30-10-2011
hej! Chciałam poinformować że obie Twoje książki znajdują się w pierwszej 10-tce najlepiej sprzedających się książek w księgarni-galerii "Nieznany świat" smiley Na okładce (na ostatniej stronie)

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © wojmus
E Z O T E R Y K A

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie